קייטרינג בצפון


כשאנחנו מחפשים חברת קייטרינג לאירוע ביתי או לאירוע במקום ציבורי כולל גן אירועים, הרי שעלינו לקחת בחשבון אלמנטים שונים, חלק מהם כפי שנוכל לראות מיד משפיעים על בחירת חברת הקייטרינג, מבחינת האזור בו פועלת החברה. כלומר, אנחנו נצטרך לבחור חברה שפועלת באזור בו אנחנו עורכים את האירוע.

על מנת שנוכל להמחיש את זה בצורה הטובה ביותר, ניקח לדוגמא אירוע בצפון, דרכו נסביר מדוע עלינו לבחור חברת קייטרינג בצפון ולא חברה מאזור אחר בארץ. כפי שציינו קודם לכן, הבחירה בחברת קייטרינג על פי אזור מסוים היא פרמטר אחד, שיקול אחד במערכת השיקולים שלנו איזו חברה לבחור ומדוע, מדובר בפרמטר חשוב.

ראשית, אם אנחנו תושבי הצפון אז מעבר לעניין של הלוקאל פטריוטיות לחברות באזור שלנו, הרי שיהיה לנו הרבה יותר קל לקבל המלצות וחוות דעת על חברות שפועלות באזור הצפון מאשר על חברות באזורים אחרים. אנחנו מכירים יותר אנשים שעשו אירועים באזור הצפון ויכולים לקבל מהם המלצות שונות אודות חברות איתן הן עבדו. מדובר על המלצות לא רק לגבי האוכל אלא בכלל, לגבי השירות, המחירים, לוח הזמנים, והעבודה איתן.

שנית, אם אנחנו עורכים את האירוע בצפון, אז מן הסתם מבחינת ניידות הרבה יותר הגיוני לחפש חברת קייטרינג בצפון ולא חברה מאזור אחר בארץ. היא תוכל להגיע מהר יותר למקום בו אנחנו עורכים את האירוע, לארגן את הדברים, להכין את האוכל ועוד.

שלוש, מאחר ולפני האירוע עצמו נצטרך להיפגש פעמים שונות עם אנשי החברה, מן ההיגיון שאם האירוע בצפון נחפש חברה שיושבת בצפון בשביל שנוכל לקיים את הפגישות הסדירות לפני האירוע בלי שנצטרך להתנייד במשך שעות על הכביש. עלינו לקחת בחשבון שמדובר בעלויות כספיות גבוהות וכן בזמן יקר.

ארבע, ביום האירוע חשוב שהחברה תוכל לארגן את הכל תוך זמן קצר לפני שהאורחים מגיעים. אם מדובר באירוע ערב זה פחות בעייתי, אך באירוע בוקר או צהריים, הצוות של החברה צריך להופיע מוקדם מאוד במקום ולכן עדיף שהם יהיו מהאזור בשביל שיוכלו להגיע תוך זמן קצר.

חמש, אם חס וחלילה יש תקלה או בעיה, החברה תוכל לפתור זאת מיידית, ולא נצטרך לאלתר פתרון או לחכות עד שהם יגיעו ממרכז הארץ או ממקום אחר.

לסיום, בחירת חברת קייטרינג בצפון בהנחה והאירוע נערך שם כמובן, אז זה עניין יעיל, חסכוני והרבה יותר הגיוני מאשר מאזור אחר.