מה ההבדל בין קייטרינג לאירועים קטנים לקייטרינג לאירועים גדולים


אם אנחנו נרצה לבחון את ההבדלים בין אירועים קטנים לאירועים גדולים, אנחנו לא נתקשה בכך. מכמות האורחים, דרך האולם או הגן בו נערך במקום, ועד האלמנטים שנהוג להשתמש בהם באירוע לצרכים שונים ומגוונים.

אך אנחנו לא נסתפק רק בכך. אחת הדוגמאות הטובות שממחישות את ההבדל בין אירועים קטנים לאירועים גדולים, הוא שירותי קייטרינג. על פניו, לא אמור להיות הבדל, הרי מדובר בתפריט עם אוכל אשר כך או כך, בין אם אירוע קטן או גדול, סביר להניח שהחברה אשר אחראית על הכנתו והגשתו, תעשה הכל בשביל שאנחנו נהנה מתוצר איכותי, ברמה גבוהה. אך כפי שנוכל לראות מיד, קיים הבדל בין קייטרינג לאירועים קטנים לבין שירותי קייטרינג לאירועים גדולים.

לפני שניגע בהבדלים בין השניים, צריך להדגיש כמה נקודות. ראשית, אנחנו נחליט להזמין קייטרינג לאירועים קטנים, כאשר מדובר על אירוע עם כמות אורחים מצומצמת, ולא פעם גם כאשר האירוע נערך במקום קטן ואינטימי, דוגמא בבית או בעסק. לעומת זאת, באירועים עם עשרות, מאות ובוודאי אלפי אורחים, אנחנו נזמין, משירותי קייטרינג גדולים ולא קטנים.

נקודה שנייה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא העניין הכלכלי. כאשר אנחנו עורכים אירוע קטן, סביר להניח שגם התקציב שעומד לרשותנו הוא מצומצם. לכן אנחנו גם נחפש שירותי קייטרינג שמתאימים לתקציב שעומד לרשותנו. לעומת זאת, אם אנחנו עורכים אירוע גדול, עלינו לקחת בחשבון שחלק גדול מהתקציב שלנו, יופנה לתשלום עבור המנות שאנחנו מגישים לאורחים שלנו ובוודאי עבור מספר המנות.

מה הם ההבדלים בין קייטרינג לאירועים קטנים לבין קייטרינג לאירועים גדולים

ההבדל המהותי בין קייטרינג לאירועים קטנים לבין קייטרינג לאירועים גדולים טמון בכך, שאם אנחנו עורכים אירוע קטן, אז באופן טבעי אנחנו יכולים לחפש שירותי קייטרינג שונים, בעלי ייחוד מסוים. במילים אחרות, אנחנו לא צריכים מכנה משותף רחב ועל כן אנחנו יכולים להתפרע יותר בסגנון התפריט שאנחנו בונים לאירוע. לעומת זאת באירוע גדול, מרחב הגמישות שלנו הוא די מצומצם. אנחנו צריכים להציג תפריט שיתאים לכמה שיותר אורחים, מכאן שאנחנו לא יכולים להסתפק בקייטרינג שמציע תפריט "מיוחד"

עוד הבדל קיים בכמות המנות שאנחנו נוכל להגיש ובאופן בו אנחנו נתייחס לתקציב שעומד לרשותנו. סביר להניח שאירוע קטן ידרוש מאיתנו פחות משאבים, על כן נוכל להשקיע, באופן יחסי, יותר בשירותי הקייטרינג. מה זה אומר? שאנחנו נוכל להציע שירותים הרבה יותר ייחודים, הרבה יותר מרשימים מאשר באירוע גדול, אז אולי יש לנו תקציב יותר גדול, אך אנחנו צריכים לקחת בחשבון, מן הסתם, את עצם העובדה שעלינו לחלק אותו בצורה הרבה יותר פרופורציונלית.

לפני סיום צריך לומר, לא כל שירותי קייטרינג לאירועים גדולים, עובדים גם באירועים קטנים ולהיפך. עם זאת, בשני המקרים, המבחר שעומד לרשותנו, הוא לא קטן בכלל.