בחירת קייטרינג כשר לאירועי בר ובת מצווה


קייטרינג כשר הוא קייטרינג הפועל באישור הרבנות ומחזיק תעודת כשרות בתוקף.
כמו כן, קייטרינג כשר אינו פועל בשבתות ואינו מאפשר שילוב מאכלים שאינם כשרים בתפריט האירוע. חובתן של חברת קייטרינג כשרות להציג עם דרישת הלקוח תעודת כשרות בתוקף.
רוב האירועים הנערכים בישראל מופקים באמצעות קייטרינג כשר,
כיוון שאורחים רבים הינם דתיים ושומרי כשרות.
עליכם לזכור בעת הפקת אירוע, כי גם אתם חילונים גמורים, ייתכן מאוד וחלקים מקהל האורחים שלכם שומר כשרות ועליכם להתחשב בו.
חברות קייטרינג רבות למדו לשלב בין תפריט כשר למנות מעניינות ויצירתיות, ותפריט קייטרינג כשר אינו נופל ברמתו מתפריט שאינו כשר.

קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי כשר הוא קייטרינג המחזיק תעודת כשרות בתוקף ומציע מגוון מנות חלביות בתפריט – החל במתאבנים ומנות ראשונות, וכלה במנות עיקריות וקינוחים. לרוב, נהוג להזמין קייטרינג חלבי לאירועים הנערכים בשעות הבוקר או אחר הצהריים כיוון שמדובר במנות קלילות יחסית. תפריט קייטרינג חלבי כשר יכול לשלב את המנות הבאות: סלטים, תוספות חמות (קדירת ירקות שורש, אורז בר, קדירת ציידים), דגים, פסטות, לזניה, מאפים, שלל קישים וכמובן – קינוחים חלביים. כמו כן, לא ניתן לשלב מנות בשריות בתפריט קייטרינג כשר.
מה מומלץ לבדוק לפני שבוחרים בחברת קייטרינג חלבי כשר?
אם ברצונכם להיעזר בשירותיו של קייטרינג חלבי להפקת האירוע שלכם, רצוי מאוד לערוך השוואה מקיפה בין מסר חברות קייטרינג. זכרו לבדוק לא רק את העלויות השונות ולהשוות מחירים של מנות, אלא לבדוק גם את איכות המזון וחומרי הגלם, ניסיון הצוות, ותק הנהלה, יצירתיות השף וכדומה. כאשר בוחרים קייטרינג לא כדאי להתפשר על מחיר כיוון שבסופו של יום טיב האוכל קובע את מידת ההצלחה של האירוע.

קייטרינג כשר לכל סוגי האירועים

הפקת אירוע משפחתי כרוך בהשקעה רבה, בין אם מדובר בהזמנת קייטרינג עבור חגיגית בר מצווה, ברית מילה, יום הולדת, יום נישואין או כל כינוס משפחתי אחר. חברות קייטרינג לאירועים אשר מתמחות בהפקת אירועים משפחתיים יכולות לעזור לנו בארגון האירוע, הכנת והגשת המזון, עיצוב החלל וסידורו בתום האירוע. באמצעות שירותיו של קייטרינג מקצועי נוכל ליהנות מהאירוע כאילו היינו אורחים בעצמנו – כל שעלינו לעשות הוא לבחור תפריט לאירוע והקייטרינג כבר ידאג לכל היתר.